UWAGA!!! Nowe kalendarze zawodów sportowych na rok 2018 – dodatkowe konkurencje

Poniżej zamieszczam kalendarze zawodów sportowych na rok 2018 – powiat, rejon i województwo. Proszę zapoznać się z terminami i miejscem rozgrywania zawodów. W razie zmian czekam na informację (najlepiej przed feriami).

Licealiada Klandarz-LO-2-2 (2)

LICEALIADA – proszę o zgłaszanie wykazu dyscyplin sportowych w których szkoła będzie brała udział (jednak nie tydzień przed zawodami tylko teraz – najlepiej jak najszybciej). Ułatwi nam to ustalenie systemu rozgrywek (czy robić eliminację czy tylko finały)

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Kalendarz-IMS (2) Klandarz-LO (2) Kalendarz-ID (2)

Igrzyska Dzieci Kalendarz-ID (2)

Na zawody powiatowe obowiązują zgłoszenia drukowane na starych wzorach zgłoszeń (tak jak w ubiegłych latach). Od zawodów rejonowych każda szkoła musi rejestrować się przez system: https://srs.szs.pl i stamtąd wygenerować zgłoszenie na zawody. Rejestracja jest możliwa tydzień przed zawodami. Po tym terminie system jest zamknięty. Proszę nie przegapić terminów.

Przypominam, że organizatorzy zawodów powinni napisać komunikat zgodny ze wzorem podanym na stronie, a następnie dostarczyć go do p.Sławomira Michny (na maila bądź osobiście) w terminie do tygodnia od daty zawodów.